רז עצמון שיווק : מה זה SEO ? SEO הוא קיצור של אופטימיזציה למנועי חיפוש. זהו תהליך אופטימיזציה של האתר ודפי האינטרנט שלך כדי לקבל תנועה חינמית ואורגנית ממנועי חיפוש כמו גוגל.

קחו לדוגמה אתר של חנות אופניים יד שנייה מקומית:

אני מחפש אופניים יד שנייה באיכות טובה אך לא יקרות, ואני רוצה למצוא קצת השראה מסקר המידע העצום של גוגל. הייתי מקליד בשורת החיפוש ‘אופניים יד שנייה איכותיות ז’נבה’. אם חנות אופניים כלשהי באזור ז’נבה שמה לב היטב לעיצוב האתר שלה ולתוכן התואם את כללי ה-SEO, האתר יופיע גבוה בדף תוצאות החיפוש.

מדוע קידום אתרים חשוב?
אנשים מחפשים מידע במנועי חיפוש שונים כל הזמן. זה בעל ערך רב לאתר לקבל תנועה ספציפית זו עם כוונות גבוהות. עבור כל אתר שיש בו הרבה מאמרים של כותבים שונים, כותבי התוכן צריכים לזכור שאם האתר יופיע גבוה בתוצאות החיפוש, התוכן שלהם ייקרא יותר, ישותף יותר, ובתמורה יזכה למוניטין טוב יותר. . זה נותן להם יותר הזדמנויות להתחבר לאנשים ולעזור לענות על שאלותיהם, לפתור את הבעיות שלהם ולהפוך למשאב מהימן עבורם.

 

טיפים קלים לקידום אתרים בזמן כתיבת מאמר
קידום אתרים אינו מוגבל ליצירת תוכן מקוון, אך שיטות העבודה המומלצות המפורטות להלן יסייעו למקם את האתר ואת התוכן בפנים כדי לדרג גבוה יותר במנועי חיפוש שונים, שאחד החשובים ביניהם הוא גוגל רז עצמון שיווק.

1. שימו לב למילות מפתח
אתה יכול להכין גיליון מילות מפתח במסגרת קו המומחיות שלך הכולל את מילות המפתח והביטויים המובילים שאנשים מחפשים. אתה צריך להבין את קוראי היעד שלך ואת המילים והביטויים שהם מחפשים. כדי לדעת זאת, אתה יכול לשאול את עצמך כמה שאלות כגון:

מה האינטרסים שלהם? רז עצמון שיווק
איך אני פותר את הבעיות שלהם?
מהן השפות המועדפות עליהם, המכשירים שבהם הם משתמשים וכו’?
מי המתחרים שלך? (אתר דומה, כותבים דומים וכו’)
ישנם כלים רבים באינטרנט שיעזרו לך לחפש מילות מפתח מתאימות: Uber Suggest , כלי מילות המפתח של WordStream , Google Trends ו- SEM Rush .

2. הקפידו לכלול את מילות המפתח במאמר רז עצמון שיווק
זכור לכלול את מילות המפתח שלך בכותרת, במבוא, במטא תיאור , ב-slug ובכותרות H1 או H2 הראשונות. קבוצת מילות המפתח החשובות נקראת גם ביטוי מפתח.

מנועי החיפוש לומדים את נושא המאמר/דף על ידי מציאת ביטוי המפתח החוזר בו. לכן צפיפות טובה של ביטוי המפתח עוזרת לקידום אתרים. זה אומר שאתה צריך לכלול את ביטוי המפתח שלך באופן טבעי בכתיבה שלך. צפיפות ביטויי המפתח המוצעת היא בין 0.5% – 3%.

מכיוון שהדברים צריכים להיות באיזון טוב, טיפ קל הוא לשמור את ביטוי המפתח בכמות הנכונה במאמר שלך. מעט מדי פוגע בדירוג; רבים מדי נראים ספאמיים ועלולים להיענש על ידי מנועי החיפוש רז עצמון שיווק.

3. כתבו תוכן איכותי
בזמן שאתה מתלבט מה אתה הולך לכתוב, שאל את עצמך את השאלות האלה: מה אני יכול להציע שאף אחד אחר לא יכול? איזה שירות ייחודי אני יכול לספק? איזה ידע אני יכול לחלוק? רז עצמון שיווק

סוגי התוכן הניתנים לשיתוף:

משהו שפותר את הבעיות של הקורא רז עצמון שיווק
גלה מה טרנדי וחדש בתחום המקצועי שלך, והוסף כמה מהתובנות או הדעות שלך
לגרום לאנשים אחרים להיראות טוב. ראיין מישהו שנחשב כמומחה ושתף את התוכן. סביר יותר שאדם זה ישתף ויקדם את המאמר
4. הפוך את התוכן ארוך מספיק כדי לספור
מנועי חיפוש מעדיפים מאמרים ארוכים יותר באופן כללי. 600 מילים זה לא רע, אבל אם אתה יכול להשיג 1000 מילים או יותר, אפילו טוב יותר. עם תוכן ארוך יותר, אתה נותן יותר ערך לקוראים שלך, כמו גם שומר אותם באתר זמן רב יותר.

5. כותרת וגודל תמונה אופטימליים
מנועי החיפוש צריכים ‘לקרוא’ תמונה דרך הכותרת ולדרג אותה בהתאם. הקפד לכלול את ביטוי המפתח בכותרת התמונה. זה מגביר את דירוג התמונה כאשר משתמשי אינטרנט מחפשים תמונה באמצעות מילת מפתח או ביטוי קשורים רז עצמון שיווק.

דוגמה פשוטה:

איך אנשים בדרך כלל שמות תמונות: “תמונה 3”, “פרחים 5” וכו’.
איך כותרות התמונות שלך צריכות להיות: “חמישה טיפים-לאופטימיזציה של מנועי חיפוש” או “השיטות המומלצות-ל-SEO-ב-2020″…
גודל התמונה האידיאלי הוא מתחת ל-70kb. אם התמונה שלך גדולה יותר, נסה להשתמש באתרי דחיסת תמונות מקוונים כגון רז עצמון שיווק , WeCompress , EzGif כדי להקטין אותה. לתמונות קטנות יותר לוקח פחות זמן לטעון, ובכך לשפר את חווית הגלישה של המשתמש.

6. העדיפו קישורים באיכות גבוהה רז עצמון שיווק
כמות ואיכות הקישורים (לאתרים אחרים) בדף שלך הם גם חלק מחישובי האלגוריתם של מנוע החיפוש. מנועי חיפוש מעדיפים אתרים מהימנים יותר כמו BBC.com במקום קישור מבלוג לא ידוע. מאמר עם מקורות מהימנים ייחשב באיכות הרבה יותר טובה.

7. חידד את הכתיבה שלך
קרא עוד מאמרים איכותיים מאתרים מוכרים ואמן את העיניים שלך לסגנון כתיבה נעים. נסה להשתמש בפסקאות ומשפטים קצרים ותמציתיים. למצוא רז עצמון שיווק

מישהו טוב בכתיבה כדי להגיה ולערוך את המאמר שלך.

8. היו סנגור משלכם וקדמו את המאמר שלכם רז עצמון שיווק
סיום כתיבה ופרסום לא צריך להיות סוף תשומת הלב שלך למאמר שלך. הקפד לשתף אותו עם חבריך, עמיתים לשעבר וכל מי שאתה חושב שיתעניין בו. פרסם את זה במדיה החברתית שלך ונסה לתקשר עם הקהל שלך.

אחרון חביב, לא כולם מומחים בכתיבה באינטרנט, ופחות בקידום אתרים. אתה תמיד יכול לחזור ולעיין בטיפים הקלים האלה תוך כדי הכנה לכל אחד מהמאמרים שלך. פשוט קח את זה בקלות ובכיף לכתוב!