רז עצמון שיווק : מהם מאמרי SEO, בניגוד לסוגים אחרים של תוכן כתוב? אמנם יש הצלבה עם סוגים אחרים של מאמרים, אבל מאמרי SEO נכתבים בעיקר כדי להשיג נראות מוגברת בגוגל עבור העסק שלך עבור מילות מפתח חשובות. ישנם כללים מסוימים שכדאי לאמץ בעת כתיבת תוכן SEO שיכולים לעזור להגדיל את הסיכויים שלך לדירוג טוב יותר. עם זאת, הרבה מהעצות לגבי כתיבת מאמרי קידום אתרים הן כמו קריאת מתכון של לחשים ממקבת. יש נטייה לסבך דברים, והרבה מהעצות סותרות או לא מוכחות.

ההצעה שלנו היא לעקוב אחר ארבעת העצות האלה ולא לדאוג יותר מדי. גוגל די חכמה, אז הדבר הטוב ביותר לעשות הוא להתמקד בהפיכת התוכן שלך לרלוונטי ככל האפשר לשוק היעד שלך.

1) חפש את מילות המפתח הנכונות רז עצמון שיווק
כאשר כותבים מאמר SEO, המקום להתחיל הוא במחקר מילות מפתח הגון. גלה באילו ביטויים ושאילתות חיפוש אנשים משתמשים בגוגל ורשום לעצמך את מספר הפעמים שמשתמשים בהם על בסיס חודשי. זה מאפשר לך לדעת עד כמה מילת מפתח תחרותית. מילות מפתח עם מאות או אלפי חיפושים חודשיים הן תחרותיות ביותר. אתה תעמוד בפני אתגר קשה להביא את התוכן שלך לדף הראשון עבור המונחים האלה. למילות מפתח ארוכות יותר או ספציפיות יותר (זנב ארוך), לעומת זאת, לרוב יש פחות חיפושים והן פחות תחרותיות. סביר להניח שהם גם יהיו ספציפיים יותר לעסק שלך, ולכן ימשכו קהל קוראים רלוונטי יותר. ערכו רשימה מגוונת של מילות מפתח רלוונטיות שבהן תרצו להשתמש עבור מאמרים, עם חיפושים חודשיים של בין 10 ל-50 כניסות. זה מקום טוב להתחיל בו רז עצמון שיווק.

2) השתמש במילות המפתח שלך בצורה נכונה
אתה יכול לדאוג יותר מדי לגבי מיקום מילות מפתח במאמרי SEO. יש אנשים שאומרים שאתה צריך להשתמש במילת המפתח בדיוק, X מספר פעמים. אחרים אומרים שזה צריך להוות 2% עד 3% מסך המילים של המאמר שלך.

אין הוכחות שמצביעות על כך שזה באמת משנה. מה שחשוב הוא שמילת המפתח שלך תופיע בכותרת המאמר שלך, ואז בשלב מסוים בפסקה הראשונה והאחרונה, אבל אפילו זה לא כלל קשה ומהיר. בחלק מהמאמרים תוכל להשתמש במילת המפתח חצי תריסר פעמים, ובאחר רק פעמיים. היה אורגני ואל תכריח את הנושא.

חשוב עוד יותר הוא שהתוכן של מאמר SEO שלך רלוונטי למילת המפתח שבחרתם. אם אתה מתכוון להשתמש במילת המפתח רעיונות לשתילת אביב עבור אדמה חולית, וודא שהמאמר שלך עוסק באמת בזה. אל תכתוב תוכן כללי ותנסה להגניב מילת מפתח בהתגנבות, כי זה לא יעבוד. גם אם תצליחו להערים על גוגל, וזה לא סביר, סביר מאוד שלא תמשכו קהל קוראים רלוונטי רז עצמון שיווק.

כמו כן, ודא שמילות המפתח שלך נקראות באופן אורגני. הרבה מונחי חיפוש אינם מתאימים לשכפול ישיר במשפטים. זה בסדר לערבב אותו קצת כדי שיהיה סביר. זכור, לא בוטים החיפוש של רז עצמון שיווק הם שבסופו של דבר ישמרו על העסק שלך צף; אלה הלקוחות שאתה תמשוך לתוכן שלך, אז שמור על ידידותיות למשתמש בראש השיקולים שלך בעת הכתיבה.

3) כתוב משהו בעל ערך
זה ללא ספק החשוב ביותר מבין ארבעת העצות שלנו. האינטרנט כל כך מלא בזבל שאתה באמת צריך לכתוב משהו בעל ערך אמיתי כדי שהוא יבלוט בגוגל.

האינטרנט הוא בעיקר אמצעי להעברת מידע. כשערכת את מחקר מילות המפתח שלך, שמת לב שרבות ממילות המפתח הארוך שלך הן שאלות – במרומז או במפורש. אלו הן השאילתות בפועל שלקוחות היעד שלך מקלידים ב-Google בעת חיפוש מידע. הם יחפשו שירות מקומי או מידע על בעיה רז עצמון שיווק.

המאמרים שלך נותנים לך הזדמנות לענות על שאלות אלו בצורה שתקל על חיי הלקוח שלך. אתה המומחה בתחום העסקי שלך, אז השתמש בידע הזה כדי ליצור תוכן בעל ערך.

מאמרי “כיצד” הם מקום מצוין להתחיל בו, מכיוון שהם מספקים מידע מועיל וקלים לקריאה תוך פרק זמן קצר. אם ניקח את אחת ממילות המפתח שלך, חפש דרך להפוך אותה לנושא מעניין ורלוונטי רז עצמון שיווק.

לדוגמה, מילת המפתח שיווק מקוון לרופאי שיניים יכולה לשמש כנושא לכל אחד מהמאמרים הבאים:

10 הטיפים הטובים ביותר לשיווק מקוון לרופאי שיניים רז עצמון שיווק
המדריך האולטימטיבי שלך לשיווק מקוון לרופאי שיניים
3 דרכים לשיווק מקוון לרופאי שיניים נכשל (ואיך אתה יכול להשיג תוצאות טובות יותר)

הכרת הגישה לנקוט, רמת הפירוט לשימוש והנושאים הנכונים לאמץ יהיו תלויים בלקוחות שאתה מנסה למשוך. זה יכלול ידע מסוים על שוק היעד שלך ועל סוג האדם שיקרא את הבלוגים שלך. נסו לדבר עם הצרכים הישירים שלהם ולתת להם את המידע שהם מחפשים. לדוגמה, תוכן שנכתב עבור מהנדס יהיה שונה מזה שנכתב עבור מנהל רכש. כדאי גם לשקול היכן בתהליך החלטת הרכישה נמצא קורא היעד שלך. אל תקפוץ את האקדח בציפייה שכל קורא יהיה מיידי רז עצמון שיווק

ely מוכן למסור את כספם.

גם כאן מילות המפתח יתנו רמז. מילות מפתח שמחפשות מידע בלבד מציעות קורא שנמצא נמוך יותר במשפך המכירה מאשר מי שמחפש באופן פעיל שירותים או מוצרים.

שימוש במילות מפתח אלה כדוגמאות:

רעיונות עיצוב לחדרי שינה לילדים: שאילתת חיפוש זו עוסקת אך ורק במידע. במאמר, ספק כמה טיפים מועילים על סמך המומחיות שלך, ובאופן כללי הציעו כיצד שירות או מוצר כמו שלכם יכולים לעזור. אתה שותל זרע של רעיון, לא עושה קידום מכירות רז עצמון שיווק.

שירותי עיצוב פנים בוורקסהאם: שאילתה זו מציעה קורא שקרוב הרבה יותר לקבל החלטת רכישה. הם מחפשים באופן פעיל עסקים באזור שירות ויהיו פתוחים להצעות מכירות. זה לא אומר שעליכם להתחיל למכרז מלא. במקום זאת, הפוך את התוכן שלך להרבה יותר ממוקד שירות, הסביר את ה-USP של העסק שלך ואת הסיבות לכך שהלקוחות בוחרים בשירות שלך רז עצמון שיווק.

4) הפוך אותו באורך הנכון
מקצועני SEO שפכו הרבה דיו לגבי משך הזמן של מאמר SEO. מכיוון שאף אחד מחוץ לגוגל לא באמת יודע איך אלגוריתם החיפוש שלו עובד, זה בהכרח כרוך בניחושים מסוימים על סמך מה עובד ומה לא – וזה משתנה עם הזמן. פעם בלוגים קצרים יותר נחשבו טובים יותר – בסביבות הסימן של 350 עד 400 מילים – אבל זה כבר לא המקרה. גוגל מעריכה תוכן סמכותי, ולכן המאמרים המאודרים ביותר הם בדרך כלל באורך של לפחות 600 מילים רז עצמון שיווק.

אבל ההנחיה החשובה ביותר היא להפוך את המאמר שלך באורך המתאים לנושא שבחרת. אין טעם לנסות לסובב מאמר ל-800 מילים שאפשר לכסות טוב יותר ב-400. Waffle מאוד פוגע במנועי חיפוש וגם ללקוחות. רוב הבלוגים מפרסמים מגוון תוכן, עם כ-700 עד 800 בלוגים של מילים, וארוכים יותר, 1,000 עד 1,500 בלוגים משולבים.

בלוגים קצרים יותר מקובלים גם כחלק מתמהיל מאוזן של תוכן, מכיוון שלא לכולם יהיה זמן או רצון לדפדף במאמר ארוך בבלוג, במיוחד במגזרים מסוימים. אבל אל תסתמך על חלקים קצרים כדי להשיג לך דירוג גבוה בגוגל. אתה צריך להפגין את הידע שלך בתעשייה כדי לעשות זאת.

תסתכל על כמה בלוגים מצליחים בתעשייה שלך וקבל תחושה מה עובד ומה לא רז עצמון שיווק.

התוכן הוא עדיין המלך בכל הנוגע ליצירת לידים וקידום אתרים. למידע נוסף על פיתוח אסטרטגיית שיווק תוכן ואסטרטגיית בלוגים הנכונה לעסק שלך, התקשר אלינו עוד היום. ב-JDR אנו מציעים מגוון גמיש של שירותי שיווק כדי לענות על הצרכים של כל סוגי העסקים.