כמנהל השיווק הראשי של החברה שלך, אתה תמיד מחפש דרכים חדשות להבטיח שהאתר שלך יהיה גלוי ללקוחות פוטנציאליים. אחרי הכל, אם אנשים לא יכולים למצוא את האתר שלך, הם לא יכולים לעשות איתך עסקים. זה המקום שבו SEO נכנס לתמונה.

קידום אתרים, או אופטימיזציה למנועי חיפוש, הוא התהליך לוודא שהאתר שלך מופיע גבוה ככל האפשר בדפי תוצאות מנועי החיפוש (SERP). ככל שהאתר שלך מדורג גבוה יותר, כך גדל הסיכוי שאנשים ימצאו אותו. וככל שיותר אנשים ימצאו את האתר שלך, כך סביר להניח שתקבל יותר תנועה.

אבל איך אתה עושה אופטימיזציה של האתר שלך למנועי חיפוש? המשך לקרוא כדי לגלות.

1. בצע את מחקר מילות המפתח שלך
לפני שתוכל להתחיל לבצע אופטימיזציה של האתר שלך עבור גוגל, אתה צריך לדעת לאילו מילות מפתח אתה רוצה למקד. אחרי הכל, אתה לא יכול לבצע אופטימיזציה עבור מילת מפתח אם אתה לא יודע מהי.

ישנם מספר כלים שונים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לחקור מילות מפתח, כולל מתכנן מילות המפתח של גוגל וסייר מילות המפתח של Moz. לאחר שמצאת כמה מילות מפתח רלוונטיות, הגיע הזמן להתחיל לשלב אותן באתר האינטרנט שלך.

2. בצע אופטימיזציה של תגי הכותרת ומטא התיאורים שלך
תג הכותרת שלך הוא רכיב ה-HTML שמציין את הכותרת של דף האינטרנט שלך. זה צריך להיות ייחודי ותיאורי, והוא צריך להכיל את מילת המפתח שלך. המטא תיאור שלך הוא סיכום קצר של הדף שלך שמופיע מתחת לתג הכותרת שלך ב-SERPs. זה גם צריך להיות ייחודי ותיאורי, והוא צריך להכיל גם את מילת המפתח שלך.

3. צור תוכן באיכות גבוהה
אם אתה רוצה שגוגל תדרג את האתר שלך גבוה, אתה צריך לוודא שאתה יוצר תוכן באיכות גבוהה. כלומר תוכן כתוב היטב, אינפורמטיבי ורלוונטי לקהל היעד שלך. כל פיסת תוכן שתיצור צריכה להיות מתוכננת תוך מחשבה על בני אדם ומנועי חיפוש.

4. בנה קישורים נכנסים
גוגל משתמשת בקישורים נכנסים כדרך לקבוע את האיכות של אתר אינטרנט. באופן כללי, אתרים עם יותר קישורים נכנסים נוטים לדרג גבוה יותר מאלה עם פחות קישורים נכנסים. לכן, אם אתה רוצה שגוגל תדרג את האתר שלך גבוה, אתה צריך להתמקד בבניית קישורים נכנסים מאתרים באיכות גבוהה.

קידום אתרים הוא תהליך מורכב, אבל זה לא חייב להיות קשה. על ידי ביצוע ארבעת העצות המפורטות למעלה, תוכל לוודא שהאתר שלך יופיע בעמוד הראשון של ה-SERPs של גוגל – וזה אומר יותר תנועה ויותר לקוחות לעסק שלך.