כמקצוען שיווק אתה מכיר יותר מדי את מחקר השיווק. למעשה ארגונים מוציאים מיליוני דולרים במחקר שוק כדי לדעת הכל, הכל וכל הדברים על הלקוחות שלהם. ניתוח מחקר השוק והתוצאה הופכים לתשומה לפיתוח אסטרטגיות שיווק, פרסום ומכירה, כמו גם בעיצוב אסטרטגיית מוצר, כמו גם אסטרטגיות שרשרת אספקה ​​ותמחור. אז אם אתה עומד כעת בפני המשימה של פיתוח אסטרטגיית פרסום אלקטרוני ואסטרטגיית שיווק אלקטרוני, מה אתה צריך לעשות?. התשובה היא פשוטה מאוד. אתה צריך להתחיל מהיסודות של היכרות עם הכל על הלקוח האלקטרוני שלך.

אם תמפה את הפעולות של כל לקוח בודד שמדליק את המחשב שלו ומתחבר לאינטרנט, תבחין שיש פונקציה בסיסית אחת שהוא עוסק בה במקרה. הוא מתחיל לחפש מידע ונתונים. לכן החיפוש הוא הקישור ההתחלתי והמחבר בין העסק שלך ללקוח. הבנת כל התנהגות החיפוש של הלקוח, הבנת איך החיפוש מתרחש דרך מנועי החיפוש, הדינמיקה של החיפושים היא הצעד הראשון.

הבנה זו תיתן לך מושג כיצד למקם את הפרסום שלך ולבנות את התוכן שלך באתרים בצורה כזו שיוכל להיקלט על ידי מנועי החיפוש ולהיות מדורג בראש. אנשים בדרך כלל מסתכלים על שניים או שלושת האתרים הראשונים בדירוג העליון שעולים בחיפושים. לכן זה הופך להיות חשוב להיות מסוגל למקם את האתר ואת הפרסום שלך בצורה כזו להיות בין האתרים בדירוג העליון.

הבנת הכל על מגמות החיפוש מספקת לך הרבה מחקרי שוק ומידע על הלקוחות הפוטנציאליים והשווקים שלך. מהחיפושים שמשתמשים עורכים באינטרנט אתה יכול לראות את המגמות, להסתכל על המוצרים והשירותים שרוב הלקוחות מנסים לחפש ולקנות. בהמשך תוכל גם להשתמש במידע שנאסף כדי לבנות תקשורת שיווקית יעילה המאפשרת לך להתקרב ללקוח שלך. אתה במצב טוב יותר לדבר בשפת הלקוח כי אתה יודע מה בדיוק הוא חיפש מנתוני העבר.

כאשר מספר משתמשי האינטרנט גדל מדי יום, אתה צריך לקבל שהשוק הפוטנציאלי שלך גדל. אתה צריך לפתח אסטרטגיית רכישת חיפוש יעילה כדי להיות מסוגל להגיע לקהל זה.

מכיוון שהאוכלוסייה בכל העולם מעבירה את המיקוד שלה מקריאת מגזינים ומדיה מודפסת ובמקום זאת מתרכזת בקבלת אותו מידע מהאינטרנט, תדע שהגיע הזמן לעצב מחדש את אסטרטגיית הפרסום שלך ולהתרכז יותר ב פרסום מקוון באינטרנט ולא במדיה המודפסת.

המילים והקריטריונים שמשתמשים בודדים מחפשים מידע באינטרנט ממלאים תפקיד חשוב בעיצוב הפרסום שלך כמו גם באסטרטגיית האתר כולו. אדם יכול לחפש מידע על הטלפון הנייד העדכני ביותר, אך עשוי לחפש באינטרנט על ידי הקלדת טלפון סלולרי או טלפון חכם או על ידי מותג מסוים וכו’. מידע זה כאשר הוא מנותח נותן לנו את הרמז להבנת דרישת הלקוח, תהליך החשיבה שלו והמידע שהוא מחפש. זה גם עוזר לנו לבנות את הפרסום ודפי האינטרנט להפוך אותם לאופטימיזציית SEO ובאופן שמבטיח שהוא ייקלט על ידי מנוע החיפוש בקלות ויהיה רשום בראש.

כל תרגיל השיווק האלקטרוני בנוי על החיפוש באינטרנט. יש בעצם שני סוגים של חיפושים, כלומר חיפוש אורגני וחיפוש בתשלום. חיפוש אורגני מתייחס לתהליך שבו משתמשים מנועי החיפוש כדי לחפש דפי אינטרנט, לדרג את הדפים ולרשום אותם באמצעות האלגוריתם שפותח עבור פונקציית החיפוש שלו. חיפוש בתשלום לעומת זאת מתייחס לפרסומות בתשלום או ממומנות שנקלטות על ידי מנועי החיפוש ומופיעות כפרסומות ממומנות.

יתר על כן, יש לשים לב שהפרסומת הלא מקוונת יכולה להישפך לפרסומות האלקטרוניות ולהיפך. הגבול בין שתי הפלטפורמות השונות הולך ומצטמצם. לעיצוב ואספקה ​​יעילה של פרסומות וכדי להיות מסוגל להגיע ללקוחות קודם כל, אתה צריך להיות בראש הרשימה כאשר הלקוח מחפש. אם כן, הבנת הכל על חיפושים היא הצעד הראשון בפיתוח תוכנית שיווק אלקטרוני ופרסום אלקטרוני.